18+ YAŞ UYARISI !
Kamu düzeninin ve çocukların korunması amacıyla bu ürünleri görüntüleyebilmeniz için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekiyor.
LÜTFEN BİLGİLERİ DOLDURUN
 
 
  Çıkış
 
   
Anasayfa > Vibratör Çeşitleri  > > Awanjia Massive Dong 3


 
Ürün Kod   : C-743
Ürün Ad  : Awanjia Massive Dong 3   
Fiyat  : 50,40  TL
 
 
   
 
 
 
Genel Özellikler:
- Awanjia Massive Dong 2 Vibratör
- Kademesi ayarlanır titreşimli
- Yumuşak lateks
- Doğal renkli
- Anal kullanıma da uygun tasarım
- Ölçü:17,5cm X 3,2cm
 
Yetişkin(Adult)  Oyuncakları Hakkında Genel Uyarılar ve Faydalı Bilgiler:
Ürünlerin doğal yapısının korunması ve hijyenik kalması için üretici firmalar tarafından, ürünlerin birçoğunda doğal koruyucu maddeler konulmuştur. Bu nedenle ürünlerin ilk kullanım öncesi yıkanması tavsiye edilir. 
Ürünlerin kendine özgü doğal yapısını ve doku özelliğini kaybetmemesi için Su bazlı veya silikon içerikli kayganlaştırıcılar ve prezervatif ile kullanılması tavsiye edilir. Yağ içerikli kaydırıcılar ile ( bebe yağı, losyon, vazelin vb ) kullanılmamalıdır. Cinsel oyuncaklar saf sabun ve su ile temizlenmelidir. Alkol, deterjan vb. gibi ürünlerle kesinlikle temizlenmemelidir.
 
 

Benze Ürünler
Metal Vibratör

Fiyat : 26,60 TLDildos Vibratör

Fiyat : 70,00 TLSmal Size Vibratör Bully

Fiyat : 50,40 TL

Yorumlar


Ad/Soyad *
Email *
Yorumunuz *
   
   
Vibratör , Kalın Vibratör Uzun Vibratör Motorlu Vibratör Motorlu ve Titreşimli Yazan Vibratörler Ne İle Çalışıyorlar ANAL & VAJ. JELLY KIRMIZI KIKIRDAKLI ANAL & VAJ. JELLY KIRMIZI KIKIRDAKLI,ANAL & VAJ. JELLY KIRMIZI KIKIRDAKLI gercek vibratör, ANAL & VAJ. JELLY KIRMIZI KIKIRDAKLI kalın catal cibratör, ANAL & VAJ. JELLY KIRMIZI KIKIRDAKLI zenci vibratör, ANAL & VAJ. JELLY KIRMIZI KIKIRDAKLI jel vibratör,