18+ YAŞ UYARISI !
Kamu düzeninin ve çocukların korunması amacıyla bu ürünleri görüntüleyebilmeniz için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekiyor.
LÜTFEN BİLGİLERİ DOLDURUN
 
 
  Çıkış
 
   
Anasayfa > Erotik Ürünlerimiz  > > Vajinal Rejuvenator


 
Ürün Kod   : C-340
Ürün Ad  : Vajinal Rejuvenator   
Fiyat  : 132,60  TL
 
 
   
 
 
 
Genel Özellikler:

Vajina yenileyici. Özellikle doğum sonrası, yaşlılık veya aşırı kilodan ötürü vajina kaslarında oluşan sarklmaları toplarlar. Cinsel birleşme sırasında zevk almayı arttırır. Kullanım Şekli; 2 ayrı kalınlıkta ucunu vajinanın genişliğine göre kullanabilirsiniz. Ucu vajinanın içine soktuktan sonra yavaş hareketlerle vajina kaslarını sıkıp bırakın. ( Karın veya bacak kaslarından destek almadan) 15 er defalık 2 seans yapılması önerilir. seanslar arası 30 saniye dinlenilmelidir. Önemli uyarı : Mutlaka kullanmadan önce yumuşak bir sabun ile iyice temizleyiniz . Kullanım sonrasında da aynı şekilde temizleyip kaldırınız.


Benze Ürünler
PELUŞ KELEPÇE PEMPE

Fiyat : 54,60 TLVajinal Rejuvenator

Fiyat : 132,60 TLTitreşim Halkası

Fiyat : 33,60 TL

Yorumlar


Ad/Soyad *
Email *
Yorumunuz *
   
   
ürünleri erotik ürünler sex ürünleri vibratör penis şişme manken cinsel ilaçlar Fantezi halka Fantezi halka,Fantezi halka Erotik ürün, Fantezi halka Erotik ürünler, Fantezi halka sex shop Erotik ürünleri, Fantezi halka erotik shop Erotik ürünü,