18+ YAŞ UYARISI !
Kamu düzeninin ve çocukların korunması amacıyla bu ürünleri görüntüleyebilmeniz için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekiyor.
LÜTFEN BİLGİLERİ DOLDURUN
 
 
  Çıkış
 
   


Sevgili Müşterilerimiz !!!

Hakkımızda...

eorikderginiz.com 1992 yılından buyana, gizliliği temel prensip edinmiş ciddi, dürüst, kaliteli hizmet ilkesiyle ödün vermeden çalışan ve fantazi ürünleri satışı yapan kurumsal bir firmadır.
Siz müşterilerimize gerek ürün kalitesi ile gerekse satış sonrası hizmetleri ile en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız.Aseks kendi alanında lider firmaların başında ve Türkiyede ilk kurulan (acılan) bir firmadır.Ürünlerimizin %90 nı Amerika.Hollanda,İtalya,Almanya ve Fransa’dan partneri olan 28 firmadan direk ithal edilmekte %10’luk kısmıda ülkemizdeki partneri firmalardan şirketlerden karşılanmaktadır. Love Shopekibi her yıl Avrupa da düzenlenen fuarları takip etmekte yeni çıkan her ürünü aynı anda ülkemizde satışa sunmaktadır.Kuruluşumuzdan buyana Türkiye genelinde onbinlerce müşterisi olan işini profesyonelce yapan yöneten müşteri menmuniyetini temel prensip edinen köklü , gecmişi uzun ve iyi olan kaliteyi ön planda tutan kurumsal bir firmadır. eorikderginiz.com yepyeni çeşitlerle, müşteriye yönelik kampanyalarıyla en kaliteli hizmeti en ucuza vermektedir. Sitemizde ve satış mağazamızdan alacağınız tüm ürünler eorikderginiz.com garantisi altındadır .tüm ürünlerimizi ister sitemizden online satın alabilir ister adresimize gelerek showroom’mumuzdan görerek alabilirsiniz .

Sevgili müşterilerimiz bu sayfadaki açıklamalar ve web sitemizdeki açıklama , resimler bazı kendini bilmez kişiler ve (hırsızlar) tarafından kopyalanarak alınmakta (çalınmakta) ve kendi web sitelerine konmaktadır bu kişileri şiddetle kınıyoruz.ve son zamanlarda meydana gelen bazı dolandırıcılık hususunda siz sayın müşterilerimizi UYARMAK istiyoruz.