18+ YAŞ UYARISI !
Kamu düzeninin ve çocukların korunması amacıyla bu ürünleri görüntüleyebilmeniz için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekiyor.
LÜTFEN BİLGİLERİ DOLDURUN
 
 
  Çıkış
 
   
Anasayfa > Vajina Ürünleri  > > Young Lover Larissa


 
Ürün Kod   : C-64
Ürün Ad  : Young Lover Larissa   
Fiyat  : 1128,40  TL
 
 
   
 
 
 
Genel Özellikler:

Young Lover Larissa kalça vajina gerçek bir kalça görünümüne sahiptir. 23 cm uzunluğa, 27 cm genişliğe ve 18 cm yüksekliğe sahiptir. Kalça vajina yumuşak ten dokusu hassasiyetine sahip ve dayanıklı, esnek malzemeden imal edilmektedir. Kullanımlardan sonra kolay deforme olmayan yapısı sayesinde her kullanımda ilk kullanım tecrübesini yaşamanızı sağlayacaktır. Anal ve vajinal kullanımlara uygun çift işlevli seks oyuncağıdır. Kullanım sırasında penisin daha fazla uyarılmasına yardımcı olmak için anal ve vajınal tüneller kavisli ve nodüllü olarak dizayn edilmiştir. Kalça vajina kullanırken su bazlı medikal kayganlaştırıcı ürünler kullanmaya özen gözteriniz. Bu tip ürünler vajinanın kullanım süresini arttırmaktadır. Kullanımlardan sonra ılık su ve sabun ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz.


Benze Ürünler
Young Lover Karina

Fiyat : 106,40 TLHOT GİRL

Fiyat : 81,20 TLCLEOPATRA

Fiyat : 77,00 TL

Yorumlar


Ad/Soyad *
Email *
Yorumunuz *
   
   
vajina nedir vajina şekli vajina hastalıkları vajina estetiği vajinanın yapısı vajina daraltma cinsel ilişki kızlık zarı Fonksiyonlu Anal Vibratör Fonksiyonlu Anal Vibratör ,Fonksiyonlu Anal Vibratör dar vajina, Fonksiyonlu Anal Vibratör kızlık zarı vajina yapısı, Fonksiyonlu Anal Vibratör anal seks makınası,