18+ YAŞ UYARISI !
Kamu düzeninin ve çocukların korunması amacıyla bu ürünleri görüntüleyebilmeniz için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekiyor.
LÜTFEN BİLGİLERİ DOLDURUN
 
 
  Çıkış
 
   
Anasayfa > Şişmebebek Çeşitleri  > > ALİCİA


 
Ürün Kod   : lp0281
Ürün Ad  : ALİCİA   
Fiyat  : 78,40  TL
 
 
   
 
 
 
Genel Özellikler:

 Vicki Honey doll dayanıklı şişme bebek, 3 işlevli oral-vajinal-anal yumuşak dokulu, 1,55 boyunda ve 110 kg basınca dayanıklı şişme bebek. Ürün 90-60-90 vücut ölçülerine sahiptir. Yumuşak lateks dokusu sayesinde farklı tatlar yaşayabileceğiniz bir üründür. Anal, vajinal ve oral ilşki uyumludur. Ağızla şişirilerek kısa sürede kullanıma hazır hale getirilebilir. Yumuşak dokusu sayesinde her pozisyona kolaylıkla uyum sağlar. Ürüne isteğe bağlı olarak titreşim ve kolay kullanım açısından şişirme pompası sağlanabilir.


Benze Ürünler
IVANNA

Fiyat : 78,40 TLPetra Travesti Şişme Bebek

Fiyat : 166,40 TL


Yorumlar


Ad/Soyad *
Email *
Yorumunuz *
   
   
şişme bebk cesitleri erkek şişme bebek gercek bayan şişme bebek travesti şişme bebek MANQUiN MAN DOLL ERKEK TiT. 3 iŞLEVLi MANQUiN MAN DOLL ERKEK TiT. 3 iŞLEVLi,MANQUiN MAN DOLL ERKEK TiT. 3 iŞLEVLi şişme kadın, MANQUiN MAN DOLL ERKEK TiT. 3 iŞLEVLi trans bebek, MANQUiN MAN DOLL ERKEK TiT. 3 iŞLEVLi kadın, MANQUiN MAN DOLL ERKEK TiT. 3 iŞLEVLi bakire şişme bebek, MANQUiN MAN DOLL ERKEK TiT. 3 iŞLEVLi sexy şişme erkek bebek,