18+ YAŞ UYARISI !
Kamu düzeninin ve çocukların korunması amacıyla bu ürünleri görüntüleyebilmeniz için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekiyor.
LÜTFEN BİLGİLERİ DOLDURUN
 
 
  Çıkış
 
   
Anasayfa > Prezervatif Çeşitleri  > > Billy Boy Eğlenceli Seçim 10´lu Paket Prezervatif


 
Ürün Kod   : C-560B
Ürün Ad  : Billy Boy Eğlenceli Seçim 10´lu Paket Prezervatif   
Fiyat  : 36,40  TL
 
 
   
 
 
 
Genel Özellikler:

Fun Selection (Eğlenceli Seçim) – Karıştırın ! Seks hayatına renk katmak isteyen çiftlerin tercihi.. FunSelection paketi çilek ve portakal kokulu prezervatifler, yoğun uyarılma sağlayan tırtıklı prezervatifler ve ilişkinize renk katacak olan yeşil prezervatiflerle seks hayatınızı daha eğlenceli hale getirmek için hazırlanmıştır. BILLY BOY Prezervatifler sadece doğal latexten imal edilir ve ilişkide doğallığın bozulmaması için de kayganlaştırıcı ile kaplanmıştır. BILLY BOY Prezervatifler, %100 güvenlik için Almanya’daki üst düzey üretim tesislerinde elektronik ortamda testlerden geçirilmektedir. Paket içerikleri (10’lu paket) : 3 kırmızı (çilek kokulu), 2 turuncu (portakal kokulu), 2 yeşil ve 3 tırtıklıprezervatif. Kayganlaştırıcılı, rezervuar uçlu prezervatif Sperm öldürücü madde içermez Yaklaşık genişliği : 52mm. Yüzey kalınlığı : 0.07mm. (Tırtıklı 0.1mm.) Uzunluk : 175mm.


Benze Ürünler

Yorumlar


Ad/Soyad *
Email *
Yorumunuz *
   
   
Penis Kılıfı İle Güvenli Bir Sex Hayatınız Olsun Penis Sleeve - Penis Kılıfı - Penis Koruyucu - Sex Korunma - Prezervatif Çeşitleri - Erotik Sex Ürünleri - Sex Shop - Erotik Sex Ürünleri - Kondom Çeşitleri