18+ YAŞ UYARISI !
Kamu düzeninin ve çocukların korunması amacıyla bu ürünleri görüntüleyebilmeniz için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekiyor.
LÜTFEN BİLGİLERİ DOLDURUN
 
 
  Çıkış
 
   
Anasayfa > Oynarbaşlı Penisler  > > PRETTY BABY


 
Ürün Kod   : lp0404
Ürün Ad  : PRETTY BABY   
Fiyat  : 72,80  TL
 
 
   
 
 
 
Genel Özellikler:

% 100 Medikal sınıf silikondan üretilmiş yüksek kaliteli vibratör. ALMANYA’DA ÜRETİLMİŞTİR. Renk : Yeşil Boyu : 18 cm Çapı : 3,8 cm - Joystick vibratörleri, TÜV Global Sertifikasyon belgesine sahip dünya’daki tek vibratördür.

JOYSTICK
Yaşam tarzının sembolü...
- Joystick vibratörleri, en güncel bilimsel araştırmalara dayanılarak, üstün Alman kalitesi ile Almanya’da üretilmiştir.
- Yüksek kaliteli , %100 medikal sınıf silikondan imal edilmiştir.
- Vücut tarafından kolay kabul edilir, cilde zarar vermez ve yumuşatıcı madde içermez.
- Dermatolojik ve klinik testlidir.
- Su geçirmezdir.
- 5 yıl materyal garantisine sahiptir.
- Hipoalerjik ( alerji riski düşük ) ve kokusuzdur.
- Heyecan verici uyarımlar için çok özel ve farklı dizaynlara sahiptir.
- Hijyenik ve mantar, bakteri oluşumunu uzun süre geciktirici 1.sınıf kaliteli materyal sayesinde Joystick’i temizlemek çok kolaydır.
- Yumuşak, pürüzsüz bir dokuya sahip ve kullanımı kolaydır.
- Sessiz, değişik hızlarda ayarlanabilir vibrasyon özelliğine sahiptir. Sessiz olmasına rağmen titreşim yoğundur ve kullanımda farklılık sağlar.
KALİTE :
- TÜV Global Sertifikasyon belgesine sahiptir. TÜV ( Güvenlik Denetleme Otoritesi Kurumu ) tarafından tümüyle zararsız ve yumuşatıcı maddelerden ari olarak onaylanmış ve belgelenmiş dünya’daki tek vibratördür.
- Alexander Institute tarafından test edilmiştir ve kullanılması tavsiye edilmektedir.
- Almanya’nın en önemli test kuruluşu ÖKO TEST ’den belgelidir. Ve Sehr gut ( Very Good) onayı almıştır.

Sürekli kalite kontrollerinden geçen Joystick vibratörleri, size premium seviyede kalite garantisi sunmaktadır.

GARANTİ :
Joystick’lerimizi satın almakla üstün Alman kalitesi ile Almanya’da üretilmiştir hakkını da satın almış olursunuz. Bu sebeple size,usulüne uygun kullanım ve sadece su bazlı kayganlaştırıcı jel’ler ile( AQUAglide ile kullanılması önerilmektedir.) birlikte kullanılmak koşulu ile, ürünün materyalinin ( silikon ) malzeme hatasından muaf olduğuna yönelik 5 yıllık garanti verilmektedir. Ürünün diğer bütün parçaları için verilen garanti süresi, satın alındığı tarihten itibaren 2 yıldır.
Lütfen dikkat : Garanti hakkının kullanılabilmesi için mutlaka, ürünün satın alındığını gösteren kasa fişinin Ya da faturanın aslının ibraz edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde garanti hakkı geçerli olmayacaktır.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN ÖNEMLİ BİR NOKTA :
Lütfen Joystick’leri sadece su bazlı kayganlaştırıcı jeller ile birlikte kullanın ( AQUAglide önerilmektedir. ).

TEMİZLİK :
Joystick’lerinizi her kullanımdan sonra titiz bir şekilde temizleyin. Temizliği sıcak su ve sabunla kolayca yapabilirsiniz.

KULLANIM İÇİN İHTİYAÇ DUYULAN PİL :
Mini Joystick’ler için 2 mikro AAA (1,5 volt ), diğer tüm Joystick’ler için ise 2 standart AA (1,5volt ) pil kullanımına ihtiyaç vardır. Alkalin pil kullanımını önerilmektedir.


Benze Ürünler
Dolphin Ecstasy

Fiyat : 347,10 TLG-SPOT VIBRATOR

Fiyat : 60,20 TLPRETTY BABY

Fiyat : 72,80 TL

Yorumlar


Ad/Soyad *
Email *
Yorumunuz *
   
   
Oynarbaşlı Penisler Oynar Başlı Penisler Oynar Baslı Vibratörler pil titresimli Power Slide Oynar Başlı Titreşimli Vibratör Power Slide Oynar Başlı Titreşimli Vibratör,Power Slide Oynar Başlı Titreşimli Vibratör döner başlı vajinal uyarıcılı oynar başlıklı jel penis , Power Slide Oynar Başlı Titreşimli Vibratör Oynar başlı Penisler,