18+ YAŞ UYARISI !
Kamu düzeninin ve çocukların korunması amacıyla bu ürünleri görüntüleyebilmeniz için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekiyor.
LÜTFEN BİLGİLERİ DOLDURUN
 
 
  Çıkış
 
   
Anasayfa > Prezervatif Çeşitleri  > > Billy Boy Tırtıklı 3´lü Paket Prezervatif


 
Ürün Kod   : C-562
Ürün Ad  : Billy Boy Tırtıklı 3´lü Paket Prezervatif   
Fiyat  : 12,60  TL
 
 
   
 
 
 
Genel Özellikler:

Dotted (Tırtıklı ) – Farkı hissedin ! Partneriniz için yoğun uyarı, sizin için artı bonus ! Yüzlerce mikro noktadan oluşan dokusuyla BILLY BOY Dotted (Tırtıklı), partneriniz için yoğun uyarı sağlarken size de ayrı bir keyif katar. BILLY BOY Prezervatifler sadece doğal latexten imal edilir ve ilişkide doğallığın bozulmaması için de kayganlaştırıcı ile kaplanmıştır. 3’lü ve 10’lu paketler halinde satışa sunulan her BILLY BOY Prezervatif, %100 güvenlik için Almanya’daki üst düzey üretim tesislerinde elektronik ortamda testlerden geçirilmektedir. Paket içerikleri (3’lü paket) : 3 tırtıklı prezervatif Kayganlaştırıcılı, rezervuar uçlu prezervatif Sperm öldürücü madde içermez Yaklaşık genişliği : 52mm. Yüzey kalınlığı : 0.1mm. Uzunluk : 175mm.


Benze Ürünler

Yorumlar


Ad/Soyad *
Email *
Yorumunuz *
   
   
Erotik Prezervatif Çeşitleri İle Sex Hayatınız Çok Daha Güvenli Olsun Safex Delay - Prezervatif Çeşitleri - Erotik Çeşitler - Sex Ürünleri - Kondom Modelleri - Prezervatif Ürünler - Sex Korunma Ürünleri - Erotik Sex Shop