18+ YAŞ UYARISI !
Kamu düzeninin ve çocukların korunması amacıyla bu ürünleri görüntüleyebilmeniz için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekiyor.
LÜTFEN BİLGİLERİ DOLDURUN
 
 
  Çıkış
 
   
Anasayfa > Prezervatif Çeşitleri  > > Billy Boy Konfor 10´lu Paket Prezervatif


 
Ürün Kod   : C-566B
Ürün Ad  : Billy Boy Konfor 10´lu Paket Prezervatif   
Fiyat  : 36,40  TL
 
 
   
 
 
 
Genel Özellikler:

Comfort (Konfor) – Rahatına düşkün olanlar için.. Daha fazla alana ihtiyacınız olduğu anda… Özel olarak genişletilmiş rezervuar uç kısmıyla daha fazla haz için daha fazla alana ihtiyacı olanlara özel olarak hazırlanmıştır. BILLY BOY Prezervatifler sadece doğal latexten imal edilir ve ilişkide doğallığın bozulmaması için de kayganlaştırıcı ile kaplanmıştır. BILLY BOY Prezervatifler, %100 güvenlik için Almanya’daki üst düzey üretim tesislerinde elektronik ortamda testlerden geçirilmektedir. Paket içerikleri (10’lu paket) : 10 genişletilmiş prezervatif. Kayganlaştırıcılı, rezervuar uçlu prezervatif Sperm öldürücü madde içermez Yaklaşık genişliği : 55mm.(rezervuar 62mm.) Yüzey kalınlığı : 0.07mm Uzunluk : 175mm.


Benze Ürünler

Yorumlar


Ad/Soyad *
Email *
Yorumunuz *
   
   
Süper Prezervatif İle Hayat Çok Daha Güzel ve Güvenli Fresh Sleeve - Süper Prezervatif - Sex Ürünleri - Kondom Çeşitleri - Sex Ürünleri - Erotik Sex Ürünleri - Erotik Kondom - Süper Kondom - Çilekli Prezervatif